HALKALI TOPLU KONUTLAR ATAKENT 2.ETAP, KIRLANGIÇ SOKAK NO:3 KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL
0212 696 96 22
0535 293 83 83
Cilt Bakımı

Profesyonel ürünlerle yapılan uzmanlar tarafından uygulanması gereken cildin ihtiyaçlarına uygun derinlemesine bakım işlemidir.

Genosys Medikal

İlaç kökenli etken maddeler içeren ve cilt durumlarını tedavi etmeye yardımcı olan aktif maddeleri içeren ürünler ile yapılan cilt bakımıdır.

Omega Bakım

Zeytin dallarından oluşan Omega Bakım; cildimize içtiğimiz bir bardak suyun 10 katı daha fazla su depolar. Nem bakımıdır. Hyaluronik asidin cilde geçişini sağlar.

Discroller Tedavileri

Cilt üzerinde micro kanallar açarak aktif içeriklerin cilde derinlemesine Penetre olabilmesi (nüfus edebilmesi) için kontrollü bir yol oluşturur. Kullanım durumları: hücre onarımı, kırışıklık, leke, akne, nemsizlik, skar izleri, kazayağı izleri.

EyeCell Tedavi

Göz etrafı kırışıklıkları, kazayağı izleri, morluk ve şişlikler için uygulanan yine Micro kanallar açarak yapılan bir tedavi şeklidir. Minimum 6 seans - 12 seans arası yapılır.

Vitamin Bakımları

Cildin ihtiyacına göre yapılan özel vitamin kürleri, besleyici bakımlardır.

Permanent Makeup (Kalıcı Makyaj, Kaş Kontür)

Steril ve tek kullanımlık bir iğne yardımıyla, natürel ve mineral içerikli boyaların derinin altına yerleştirilmesi işlemidir. Kalıcılığı cildin yapısına göre değişiklik gösterebilir.

Kaç Kalori Harcadın
Haftalık Program
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş
Google+ Paylaş