HALKALI TOPLU KONUTLAR ATAKENT 2.ETAP, KIRLANGIÇ SOKAK NO:3 KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL
0212 696 96 22
0535 293 83 83
London College of Music

Dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasında dereceye giren The Thames Valley University London College of Music'in verdiği eğitimler Avrupa ve dünya eğitim platformlarında kalite kriterleri açısından kendini kanıtlamıştır.

İngiltere Eğitim ve İstihdam Bakanlığı (DFEE) London College of Musıc'in grade ve diploma seviye sınavları ve belgeleri, diğer uluslar arası kurullar tarafından gerekli görülen standartlara uygun ve tüm dünyada geçerli sayılan akreditasyonunu almıştır.

Program

Uluslar arası kalite kriterlerine ve eğitim standartlarına uygun bir eğitim metodu ile öğrencilerin seçtikleri alanlarda belgelendirilmesi amaçlanmaktadır.

London College of Music yüzyılı aşkın bir süredir İngiltere'de ve yurt dışında çeşitli seviyeler için Müzik, Tiyatro ve İletişim dallarında sınavlar düzenlemektedir.

London College of Music müzik dünyasının sürekli değişen gereksinimlerini karşılamak için çeşitli alanlarda güncel nitelikler sunmaktadır. Portföyü giderek büyümekte ve yeni konular eklenmektedir, böylece öğrenci adaylarına mümkün olan en iyi yöntemlerle geleceklerini hazırlama olanağı sağlanmaktadır.

London College of Music sınavlarına, her türlü müzik okulunda, konservatuarlarda, derneklerde veya özel öğretmenler tarafından ders alan herkes katılabilir ve bu sınavlara hazırlanabilirler.

London College of Music'in Müzik Lisesi (Grade - High School) ve üniversite seviyesinde (Ön Lisans - Lisans - Yüksek Lisans) diploma sınavları da vardır.

Grade dereceleri 8 seviyeden oluşmaktadır. Seviye seçimi öğrenciyi çalıştıran öğretmen tarafından yapılmaktadır. Diploma seçimlerinde; kariyer planlarına göre öğrenciler performans, öğretmenlik ve bestecilik sınavlarından birini tercih edebilirler.

Her türlü diploma seviyesi için bu seçenekler vardır.

Türkiye'de yılda 1 kez olmak üzere yapılan bu sınavlar Haziran ayında.

Sınav, İngiltere'den gelen sınav komisyonu görevlileri tarafından yapılır.

Sonuçlar yaz tatilinden 1 ay sonra (Eylül sonu) açıklanır.

Belgeler ve sınav değerlendirme raporları sınavdan 3 ay sonra verilir (Kasım)

Thames Valley University, London College Of Music'in grade ve diploma belgeleri Avrupa eğitim kalite kriterlerine uygun dünyanın her yerinde geçerli uluslar arası niteliğe sahiptir.

Kaç Kalori Harcadın
Haftalık Program
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş
Google+ Paylaş